Критериална матрица по ПБО “Как да мислим като мъдреци?”

Споделете с колеги

Подходящ за класове

Подходящо за предмети

Описание

Критериална матрица по ПБО№1 по Философия за 8. клас “Как да мислим като мъдреци?”. Тя е подредена в таблица с критерии и четири нива на постижения – от „незадоволителен“ до „отличен“ резултат. Всеки критерий оценява различен аспект от представянето – яснота на формулиране на казуса, аргументация, връзка с ценности и морални принципи, умение за извеждане на изводи и съобразяване с философски идеи. По този начин матрицата служи както за обективна оценка на работата, така и за насока към самостоятелно развитие и по-добро аргументирано мислене.

За да свалите този работен лист трябва да сте влезли в профила си и да имате активен абонамент.

Още практични материали за вас

Prepodavame.bg_1kl_MAT_PBO Gradinata-na-zaiko_RL Stihcheta-i-pesni-za-broene (1)
Стихчета и песни за броене
Prepodavame.bg_2kl_BEL_PBO Literaturno chetene_RL - Proces pisane na tekst kum urok 4
Визуализация на процеса на писане
Prepodavame.bg_3kl_ChO_PBO Da-pomnim-velikite-bulgari_RL Kartinka
Народ, който не помни историята си, е обречен да я повтори
danni-obshtini-pbo
Как данните от избори ни помагат да опознаем по-добре хората, живеещи в дадена община?
Prepodavame.bg_4kl_BEL_PBO Glagolnite vremena v deistvie Teatar na dvijeniqta_RL - Tekstove za redakciq detektiv M i agent ME
Детектив М и Агент МЕ по следите на грешките: текстове за редакция, БЕЛ, 4. клас

Изплозвайте всички функционалности!

Създавайки личен профил ще персонализираме ресурсите, които виждате, ще запазвате ресурси в любими, ще имате достъп до групи с други потребители и още много функционалности.  

Регистрирайте се безплатно. Отнема само 30 секунди.