Предизвикателство: 100 прочетени страници

Споделете с колеги

Подходящ за класове

Подходящо за предмети

Описание

Предизвикателството дава възможност на учениците в начален етап да развиват четивните си умения.
Учителят може да принтира листа индивидуално на всеки ученик и да го постави на видно място в класната стаята, където децата да попълват самостоятелно своя прогрес в броя на прочетените страници от дадена книга. Листът би могъл да се използва и като допълнителен стимул за четене вкъщи.
Мотивирането и развитието на четивните навици у учениците са от изключителна важност за развитието на тяхната грамотност, въображение и умение да се съсредоточават.

За да свалите този работен лист трябва да сте влезли в профила си и да имате активен абонамент.

Още практични материали за вас

86
Герои за коледна история
Prepodavame.bg_1kl_MAT_PBO Piratsko prikluchenie na ostrova na sakrovishtata_RL - Piratska karta parcheta
Части от пиратска карта-пъзел, Математика, 1. клас
Prepodavame.bg_4kl_BEL_PBO-Slovesen-most-antonimite-v-rechta_RL-Krustoslovica-antonimi-i-sinonimi
Кръстословица “Антоними и синоними”
Copy of Prepodavame.bg-Worksheet Mockup-horizontal (4)
Шаблон за презентация
Prepodavame.bg_1kl_MAT_PBO Pazarat na gorskite jivotni_RL - Hartieni pari 1,2,5,10
Хартиени пари - 1лв. 2лв. 5лв. 10 лв., Математика, 1. клас

Изплозвайте всички функционалности!

Създавайки личен профил ще персонализираме ресурсите, които виждате, ще запазвате ресурси в любими, ще имате достъп до групи с други потребители и още много функционалности.  

Регистрирайте се безплатно. Отнема само 30 секунди.