Пъзел – летен спомен

Споделете с колеги

Подходящ за класове

Подходящо за предмети

Описание

Задача, която има за цел да насърчи споделянето след края на лятната ваканция, творчесвото и креативността на учениците. Учителят принтира задачата индивидуално за всяко дете. Препоръчително е да се принтира върху картон, за да е по-стабилен пъзелът, но може и върху обикновена хартия. След изпълнение на основната задача, при която всеки изобразява любим спомен от ваканцията и изрязва пъзела, децата се разделят по двойки. Разменят си пъзелите, нареждат ги и си споделят повече информация за изображенията на тях.
Насърчаването на искрено споделяне у учениците за значими моменти от живота им е от съществено значение за изграждане на сплотеност, интерес и взаимно уважение помежду им.

За да свалите този работен лист трябва да сте влезли в профила си и да имате активен абонамент.

Още практични материали за вас

Copy of Prepodavame.bg-Worksheet Mockup-horizontal (5)
Презентация за фон по време на представяне на "Балончето, което изплаши облаците"
Copy of Prepodavame.bg -Worksheet Mockups- vertical (20)
Рефлексия по ПБО "В семейството на думите"
Copy of Prepodavame.bg -Worksheet Mockups- vertical (6)
Въпроси за рефлексия
Prepodavame.bg_4kl_BEL_PBO-Stroiteli-na-izrecheniya-Kak-da-pishem-pravilno-slojni-izrecheniya_RL-Samorefleksiya
Аз – строителят на сложни изречения (карта за саморефлексия)
Prepodavame.bg_4kl_BEL_PBO Glagolnite vremena v deistvie Teatar na dvijeniqta_RL - Tablica za litse i chislo na glagola
Таблица за лице и число на глагола, БЕЛ, 4. клас

Изплозвайте всички функционалности!

Създавайки личен профил ще персонализираме ресурсите, които виждате, ще запазвате ресурси в любими, ще имате достъп до групи с други потребители и още много функционалности.  

Регистрирайте се безплатно. Отнема само 30 секунди.