Поздравления, записахте се успешно за Академия за директори!
Благодарим Ви! За да бъде Академията максимално полезна за Вас и за да отговори на нуждите Ви, процесът е разделен на три ключови етапа. Моля, запознайте се внимателно с всеки от тях.
1. Предварителна анкета
Асинхронно, онлайн, не повече от 1 час.
Ще я получите няколко материала за четене и анкета за нуждите ви в имейна 16 януари. Целта на материалите е да помислите предварително за своята роля и стил на управление, а чрез анкетата ще научим повече за Вашите нужди. На база на тях ще адаптираме работилницата, така че тя да е максимално полезна за Вас.
2. Работилница
Наживо, онлайн, 3 часа
Това е същинската практическа част. Преди всяко работилница ще получавате линк за Zoom. Моля, следете имейл си. Подгответе се за участие от компютър с включени камера и микрофон. По време на обучението са предвидени дискусии и работа по групи и ще се изисква Вашето активно участие.
3. Последваща задача
Асинхронно, онлайн, не повече от 1 час
След всяка работилница ще получавате кратка задача, чрез която ще приложите наученото и ще надградите своите умения. Към задачата ще получите практични материали и детайлни инструкции, а готовата задача ще е практически приложима за Вашето училище.
4. Бонус Работилница
Има същите елементи като предходните работилници – предварителни материали и анкета, работилница, последваща задача, с фокус: “Ученикът в центъра на учебния процес”.
Бонус модулът е достъпен само за училища с активен училищен абонамент. Ако искате да се включите в него, моля да пишете на [email protected]
Важно: Цялата комуникация, анкетите, задачите и линковете за достъп ще бъдат изпратени на имейла, с който се регистрирахте. Моля, следете го редовно..