Модул 1 ПЕ Випуск 2024

Модул 1 ПЕ Випуск 2024

Ученикът
в центъра на ученето

Дати на провеждане: 

Училища - участници 19 - 25 юли

Основно училище “Св.Св.Кирил и Методий”, Поликраище
33. Езикова гимназия “Света София”, София
Обединено училище “Христо Ботев”, Баница
Основно училище “Димитър Благоев”, Велико Търново
Основно училище “Свети свети Кирил и Методий”, Сеново
Професионална гимназия по туризъм “Алеко Константинов”, Ямбол
Средно училище “Вичо Грънчаров”, Горна Оряховица
Средно училище “Димитър Маджаров”, Маждарово
Средно училище “Иван Вазов”, Бургас
Средно училище “Йордан Йовков”, Бургас
Средно училище “Свети Климент Охридски”, Ракитово
Основно училище “Христо Смирненски”, Генерал Тошево
Основно училище “Свети Свети Кирил и Методий”, Ихтиман

Училища - участници 12 - 18 август

149 Средно училище “Иван Хаджийски”, София
Природоматематическа гимназия “Проф. Емануил Иванов”, Кюстендил
Езикова гимназия “Гео Милев”, Добрич
Основно училище “Васил Априлов”, Бургас
Основно училище “Кирил и Методий”, Свобода
Професионална гимназия по селско стопанство и хранителни технологии, Шумен
Средно училище “Васил Левски”, Маноле
Основно училище “Отец Паисий”, Георги Дамяново
Професионална гимназия по електроника и енергетика, Банско
Професионална гимназия “Алеко Константинов”, Мездра
Средно училище “Панайот Волов”, Бяла
Профилирана гимназия с преподаване на чужди езици “Алеко Константинов”, Правец
Средно училище “Св.Св.Кирил и Методий”, Карнобат
Основно училище “Неофит Рилски”, Габрово

Училища - участници 26 август - 1 септември

СРЕДНО УЧИЛИЩЕ “ТРАЙКО СИМЕОНОВ”, Шумен
Средно училище Отец Паисий, Стамболийски
96 Средно училище “Лев Николаевич Толстой”, София
Обединено училище “Васил Левски”, Бургас
Основно училище “Христо Ботев”, Румянцево
Основно училище “Свети свети Кирил и Методий”, Малорад
Професионална гимназия “Руска Пеева”, Джебел
Средно училища “Петко Рачов Славейков”, Кърджали
Обединено училище “Неофит Рилски”, Дерманци
Средно училище “Максим Райкович”, Лясковец
Средно училище “Отец Паисий”, Куклен
Професионална гимназия по сградостроителство и инсталации “Пеньо Пенев”, Бургас
68. Средно училище “Академик Никола Обрешков”, София

ФОРМАТ НА ПРОВЕЖДАНЕ: На живо, хотел Банкя Палас, гр. Банкя

УЧЕБНИ ГРУПИ:

  • Списък за седмица 1
  • Списък за седмица 2

РЕСУРСИ ОТ ОБУЧЕНИЕТО